گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
هم افزایی شرکت ها

آرشیو اخبار

هم افزایی شرکت ها

مرادی خبر داد: اثر بخشی هم افزایی بین شرکت های شوینده و به پخش/فروش بیش از ۱۰ هزار تن محصولات شوینده در مردادماه

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به اثربخشی هم افزایی بین شرکت های شوینده و به پخش گفت: فروش وزنی گروه شوینده در مرداد ماه سال جاری به نسبت فرودین ۲۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، مرادی مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر نتیجه هم افزایی بین شرکت های شوینده و شرکت به پخش را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گزارش اثر بخشی هم افزایی بین شرکت های شوینده و شرکت به پخش حاکی از این است که میزان تحقق اهداف فروش وزنی گروه شوینده در مرداد ماه سال جاری به نسبت فرودین ۲۵ درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: میزان فروش محصولات شرکت های شوینده ده هزار و ۷۵۵ تن بوده است که ۸۹ درصد از اهداف تعیین شده محقق شده است. این عدد در فروردین ماه سال جاری ۶۴ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی و هم افزایی شرکت های شوینده با شرکت به پخش نتیجه مطلوبی داشته است ادامه داد: شرکت پاکسان ۳ هزارو ۱۹۰ تن برابر با ۷۵ درصد، شرکت گلتاش ۴ هزارو ۳۰۵ تن برابر با ۹۱ درصد و شرکت ساینا سه هزارو ۲۶۰ تن برابر با ۱۰۳ درصد از اهداف تعیین شده در بودجه را محقق کرده اند.

هم افزایی بین شرکت های زیر مجموعه گروه توسعه صنایع بهشهر از استراتژی های اصلی تیم مدیریتی وبشهر بوده که همزمان با کشف همپوشانی ها به دنبال خلق ارزش در بحث زنجیره هم افزایی است.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.