گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳ تیر ۱۴۰۳
معارفه

آرشیو اخبار

معارفه

معارفه مدیر حسابرسی داخلی شرکت وبشهر برگزار شد

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر درمراسم معارفه مدیر حسابرسی داخلی این شرکت بر ارزیابی دقیق، یکپارچه و هماهنگ عملکرد شرکت های زیر مجموعه وبشهر تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، مراسم معارفه اسکندری مدیر حسابرسی داخلی شرکت توسعه صنایع بهشهر با حضور مرادی مدیرعامل وبشهر، برگزار شد.

مرادی در این جلسه با اشاره به اینکه مجموعه وبشهر یک مجموعه قدیمی و معتبر است گفت: یکی از زنجیره هایی که باید به صورت موثر وارد عمل شده و به نقاط قوت بخش های دیگر هلدینگ بهشهر اضافه شود مجموعه حسابرسی است.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با بیان اینکه حسابرسی داخلی در ارزیابی های شرکت وبشهر تکیه گاه مهمی است تصریح کرد: حسابرسی داخلی تعیین کننده است و به علت وجود شرکت های زیر مجموعه حساسیت زیادی نسبت به آن در شرکت وجود دارد.

وی با اشاره به سوابق شغلی اسکندری، وی را فردی مسلط در حوزه حسابرسی داخلی نامید و گفت: اولویت وبشهر در زمینه حسابرسی، در ابتدا شرکت های فعال زیر مجموعه است و در میان شرکت های فعال اولویت با شرکت هایی است که حجم عملیاتی بیشتری دارند.

گفتنی است اسکندری دانش آموخته مقطع دکترای حسابداری از دانشگاه مالزی است و پیش این مسئولیت های مالی مختلفی در شرکت ها و هلدینگ های کشور داشته است.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.