گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳ تیر ۱۴۰۳

آرشیو اخبار

مرادی در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت مارگارین:  هدف ما سربلندی و رسیدن مارگارین به جایگاه واقعی آن است

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت مارگارین با حضور مرادی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، اعضاء هیات مدیره شرکت مارگارین و معاونین و مدیران شرکت وبشهر برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، مرادی در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد خشایار قاجار مدیر عامل پیشین شرکت مارگارین گفت: اکنون در شرکت مارگارین به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم قدم بعدی را محکمتر و با اطمینان بیشتر برداریم.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات کارخانه در طی مدیریت آقای قاجار حل شده است تصریح کرد: علاوه بر احیا و راه‌اندازی کارخانه، وضعیت تولید محصولات نیز به شرایط مطلوبی رسیده است.

مرادی حل مشکل تامین مالی، تامین مواد اولیه و راه‌اندازی خطوط تولید روغن خاص را از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ماموریت‌های مدیرعامل جدید بر شمرد و گفت: در دوره جدید باید وارد حوزه واردات شویم و رفع تعهد ارزی شرکت و اخذ مجوز واردات روغن در دستور کار شرکت قرار گیرد.

مرادی افزود: با توجه به سابقه درخشان آقای خضوعی در مجموعه وبشهر و دانش و تخصص ایشان، اطمینان داریم که مارگارین تحت مدیریت جدید به دستاوردهای مهمی دست خواهد یافت.

مدیر عامل وبشهر با تاکید بر اینکه حل مشکل تامین مالی شرکت مارگارین نیازمند افراد توانمند در حوزه مالی است ادامه داد: مارگارین نیروی انسانی، هیات مدیره و مدیران زبده و همراهی دارد که این مجموعه به مدیریت جدید کمک خواهند کرد.

خضوعی نیز در سخنان خود به برنامه‌های آینده شرکت پرداخت و گفت: تمام تلاش بر این خواهد بود که با بهینه‌سازی فرآیندها و افزایش بهره‌وری، مشکلات موجود رفع  شده و امیدواریم با همراهی وبشهر شرایط این شرکت را بهبود دهیم.

مدیرعامل شرکت مارگارین با تشکر از حسن اعتماد مدیریت مجموعه بهشهر، ابراز امیدواری کرد از تمام توان فنی، علمی مجموعه مارگارین جهت پیشبرد اهداف شرکت به خوبی استفاده شود.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.