گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
تفاهم نامه

آرشیو اخبار

تفاهم نامه

مرادی در حاشیه مراسم امضاء تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره): به دنبال افزایش تولید و اشتغال بیشتر هستیم

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به امضاء تفاهم نامه تاریخی با کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با هدف بهبود وضعیت معیشتی و بهداشتی خانواده های نیازمند به دنبال افزایش تولید و ایجاد اشتغال بیشتر در شرکت های زیر مجموعه هستیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، بهروز مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در حاشیه مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک با کمیته امداد امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران گفت: در راستای تامین نیاز های بهداشتی و غذایی خانوار های تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) و مراکز نیکوکاری تفاهم نامه همکاری مشترک با خانواده بزرگ کمیته امداد امام خمینی(ره) به امضا رسید.

وی افزود: شرکت توسعه صنایع بهشهر نزدیک ۱۳۰۰ قلم محصول بهداشتی و غذایی در سبد کالایی دارد که این محصولات در بالاترین تراز کیفیت و مناسبترین قیمت عرضه خواهد شد. مرادی در مورد اهداف این تفاهم نامه گفت: افزایش رضایتمندی خانواده های تحت حمایت و نیازمند با تکریم و ارایه خدمات مطلوبتر و حفظ شئونات اجتماعی آنها، ترویج، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ جهادی و خدمت، بهبود وضعیت معیشتی و بهداشتی خانواده های نیازمند، کاهش آلام فقر و افزایش تولید و ایجاد اشتغال بیشتر در شرکت های زیر مجموعه از اهداف این تفاهم نامه خواهد بود.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.