گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳ تیر ۱۴۰۳
بودجه شرکت های تابعه

آرشیو اخبار

بودجه شرکت های تابعه

مرادی در جمع مدیران عامل شرکت های تابعه: مبنای تعیین تراز مدیران در سال مالی آینده، میزان تولید، میزان فروش و سود حداکثری خواهد بود/ ظرفیت  تولید و فروش در طی  ۱۰ سال گذشته باید شکسته شود

شیوه های دستیابی به تولید و فروش حداکثری در سال مالی آتی شرکت های تابعه با حضور مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و مدیران عامل شرکت های تابعه بررسی و راهکارهایی برای دستیابی به اهداف بودجه ارائه شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، بهروز مرادی مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در جمع مدیران عامل شرکت های تابعه با اعلام رضایت از عملکرد این شرکت ها گفت: افزایش تولید و فروش صورت گرفته در شرکت های تولیدی قابل قبول بوده که این جهش را ناشی از بهره­وری و همت مدیران می دانم.

مرادی با بیان اینکه آگاهی کاملی نسبت به مشکلات و کاستی های موجود وجود دارد تصریح کرد: سال مالی پیش رو که از دی ماه شروع می شود مبنای ارزیابی شرکت های تابعه قرار خواهد گرفت و توانایی های مدیران عامل شرکت ها در میزان تولید، فروش و سود حداکثری سال آینده مشخص خواهد شد.

مدیرعامل وبشهر با بیان اینکه صورت های مالی بهترین تصویر را از عملکرد مدیران ارائه می دهد ادامه داد: در سال مالی آتی به سمت حداکثر سازی تولید، فروش و سود حرکت خواهیم کرد و باید سهم بازار محصولات حفظ و ارتقاء داده شود.

وی با تاکید بر اینکه در سال پیش رو باید با همت و جدیت کارها را به جلو ببریم افزود: امسال شرکت های زیر مجموعه وبشهر خیلی قوی تر از سال گذشته شده­اند که این موضوع در هموار کردن مسیر پیش رو تعیین کننده­ است.

مرادی در ادامه به راه­های دستیابی به اهداف بودجه ای شرکت ها پرداخت و گفت: مشکلات و موانعی که در مسیر دستیابی به حداکثر توان تولیدی وجود دارد باید شناسایی و رفع شود.

مدیرعامل وبشهر با اشاره به نقش مهم  تامین مالی در دستیابی به اهداف شرکت های تابعه گفت: مسئول تامین مالی، تولید و فروش مدیران عامل شرکت ها است.

 وی جدیت مدیران عامل در دستیابی به اهداف مورد نظر را ضروری دانست و گفت: حداکثر ظرفیت  تولید  و فروش شرکت ها در طی  10 سال گذشته باید شکسته شود و در این مسیر حمایت صد درصدی مجموعه وبشهر را حس خواهید کرد.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.