گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
هم افزایی

آرشیو اخبار

هم افزایی

هم افزایی در شرکت های زیر مجموعه وبشهر؛ توسعه همکاری های مدیریت صنعت شوینده و به پخش

پنجمین جلسه هماهنگی و هم افزایی مدیریت صنعت شوینده و شرکت به پخش نتایج مثبتی در جهت تحقق اهداف دو مجموعه تامین و توزیع به همراه داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، پنجمین جلسه هماهنگی بین شرکت‌های تامین کننده گروه شوینده و شرکت به پخش، با حضور ربیعی مدیرعامل شرکت به پخش، حقی سرپرست شرکت مدیریت صنعت شوینده، نمایندگان شرکت پاکسان،گلتاش و ساینا با هدف تعامل بیشتر و هم افزایی بین شرکت های تامین کننده گروه شوینده و به پخش برگزار شد.

در این نشست توافقات مهمی برای همکاری در زمینه های مختلف حاصل و در جهت بهینه و اقتصادی شدن سبد تولیدی محصولات گروه شوینده تفاهم شد تا بودجه سال مالی پیش رو با مشارکت شرکت به پخش تهیه و ارائه شود.

 همچنین در راستای مانع زدایی از تولید، تصمیماتی در خصوص امکان تامین روغن خاص با قیمت اقتصادی برای شرکت های گلتاش و پاکسان اتخاذ و با توجه به تولید ۵۰ تن پودر پرایم واش سپید در شرکت پاکسان، شرکت به پخش برای اضافه شدن این محصول به سبد توزیع اعلام آمادگی کرد.

بهره برداری از فضای تبلیغاتی بدنه خودروهای شرکت به پخش و استفاده بهینه، موثر و برنامه ریزی شده از این فضا از دیگر تصمیمات مهم این جلسه بود.

تبادل ایده های موثر در این نشست نشان دهنده تصمیم شرکت‌های تامین کننده گروه شوینده و شرکت به پخش برای افزایش تعامل و هم افزایی به منظور ارائه خدمات بهتر و بهبود فرآیندهاست.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.