گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
مروارید هامون

آرشیو اخبار

مروارید هامون

بررسی طرح های توسعه ای مروارید هامون با حضور اعضاء هیات مدیره وبشهر

اعضاء هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر، از کارخانه مرواریدهامون بازدید و در جریان برنامه های توسعه ای این شرکت قرار گرفتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی به نقل از روابط عمومی شرکت مروارید هامون، مهدی محمدی معاون امور شرکت ها و مجامع و مهدی وکیل پور معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف “کارخانه مرواریدهامون”در جریان فعالیت‌های این شرکت به‌ویژه در حوزه فروش و صادرات قرار گرفتند.

بازدید از کارخانه و خطوط تولید، نظارت بر کلیه فرایندهای تولید، تقدیر و قدردانی از پرسنل و مدیران شرکت مروارید هامون  و بررسی طرح های توسعه ای این شرکت محور اصلی برنامه های اعضاء هیات مدیره وبشهر بود.

وکیل پور با اشاره به عملکرد مثبت شرکت مروارید هامون گفت: با تغییراتی که صورت گرفته دید مجموعه نسبت به شاخص ها تغییر کرده و این شرکت توانسته است با تکیه بر پتانسیل داخلی اقدامات مناسبی را انجام دهد.

وی با بیان اینکه کارخانه مرواریدهامون دارای موقعیت استراتژیک در کشور است ادامه داد: استفاده از این موقعیت به عنوان مسیر اصلی فروش محصولات صادراتی بسیار کلیدی، حیاتی و ارزشمند است.

رمضانی عضو هیات مدیره شرکت مروارید هامون نیز با اشاره به روند رو به رشد این شرکت افزود: نقاط بحرانی این شرکت شناسایی و مرتفع شده است.

وی با بیان اینکه بازار منطقه به طور کامل رصد شده است ادامه داد: با تکیه بر نیروی انسانی مجرب به دنبال رشد، تعالی و بهبود فرآیندهای تولید هستیم تا حضور در بازار‌های داخلی و صادراتی پررنگتر شود.

رمضانی افزود: با استفاده از مراودات صورت گرفته با بانک های استان و حمایت های شرکت توسعه صنایع بهشهر می توان این شرکت را به عنوان قطب تولید شوینده در جنوب کشور تبدیل نمود.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.