گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۶ خرداد ۱۴۰۳
گزارش شش ماهه

آرشیو اخبار

گزارش شش ماهه

مدیرعامل زرین ذرت شاهرود در تشریح عملکرد شش ماهه: ۲۶۲ درصد افزایش سود خالص/۲۵۰ میلیارد تومان از معوقات ارزی از سرفصل شبکه بانکی خارج شد

مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود با اشاره به رشد ۲۶۲ درصدی سود خالص شرکت در شش ماه گفت: این شرکت موفق شده بیشتر از سود تعیین شده در بودجه سالانه را در شش ماه محقق کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، اختری مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود در گفتگو با بیدنا با اشاره به عملکرد شش ماهه شرکت زرین ذرت شاهرود گفت: نسبت به سال مالی گذشته و بودجه مصوب افزایش سود خالص داشته ایم. بودجه مصوب ۷۵ میلیارد تومان تعیین شده بود که موفق شدیم در ۶ ماه ۱۰۰ میلیارد تومان را محقق کنیم که نشان از افزایش ۲۶۲ درصدی در سود است.

وی در مورد برنامه های آتی این شرکت گفت: به دلیل بهره وری بالاتر و افزایش تولید راه اندازی خط تولید مالتو دکسترین و خط تولید گلوتن ۳ در دستور کار واحد تحقیق و توسعه شرکت قرار گرفته است.

اختری با اشاره به اینکه خرید و نصب سیلو نگهداری ذرت جز برنامه های شرکت است افزود: جهت ذخیره مناسبتر اسید و افزایش ظرفیت تولید شرکت ۴ عدد مخزن ویژه نگهداری اسید خریداری شده است.

وی در مورد  اقدامات انجام شده جهت تامین مالی شرکت نیز گفت: با رایزنی های کمیته تامین مالی شرکت توسعه صنایع بهشهر ۲۵۰ میلیارد تومان از بدهی های ارزی این شرکت از سرفصل شبکه بانکی خارج شده  و سند شرکت که ۱۲ سال در رهن بود فک رهن شد.

مدیرعامل زرین ذرت شاهرود مورد زمان راه اندازی خط تولید محصولات جدید این شرکت نیز گفت: در صورتجلسه هیات مدیره خرید زمین شرکت شکر شاهرود مصوب شده و بعد از قیمت گذاری توسط کارشناسان دادگستری اقدامات بعدی برای راه اندازی خطوط تولید جدید انجام خواهد شد.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.