گروه توسعه صنایع بهشهر

 اخبار " بهشهر " و شرکت‌های تابعه آن را  در " بیدنا " دنبال کنید  BIDNA

امروز ۳۱ تیر ۱۴۰۳
نمایشگاه بین المللی

آرشیو اخبار

نمایشگاه بین المللی

حضور موفق شرکت گلتاش در نمایشگاه فارمکس؛ از شناسایی بازارهای جدید تا معرفی محصولات صنعتی گلتاتکس

شرکت گلتاش با حضور در نمایشگاه فارمکس ۲۰۲۳ ضمن شناسایی بازارهای جدید موفق شد محصولات صنعتی برند گلتاتکس به بسیاری از شرکت های صنعتی معرفی کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، نمایشگاه بین المللی فارمکس ۲۰۲۳ بزرگترین رویداد داروسازی کشور است که در این سالها توانسته با گردهم آوردن بازیگران کلیدی این صنعت کنار یکدیگر فرصت های کسب و کار در این حوزه را بیش از پیش برای فعالین این حوزه نمایان سازد.

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی ایران مال تهران با مدیریت سازمان غذا و دارو، سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی و اداره صمت برگزار شد.

شرکت گلتاش وابسته به شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز با معرفی دو برند دنتامکس و آرومکس تنها غرفه ارائه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بود که با هدف ارتباط با گروه های علمی مرجع، گام بزرگی در راستای معرفی محصولات قابل عرضه در داروخانه ها برداشت.

این شرکت موفق شد پیشنهادات مختلفی از مصرف کنندگان دریافت و بازارهای جدیدی در حوزه تولید خمیردندان بدون فلوراید، محصولات بهداشتی مناسب برای زنان باردار و شیرده و محصولات مناسب برای افراد گیاه خوار را شناسایی کند.

گلتاش در زمینه فروش محصولات صنعتی نیز موفق شد محصولات برندگلتاتکس را به بسیاری از شرکت های صنعتی معرفی کند.

انتشار این خبر

عضویت در خبرنامه

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

دیگر اخبار

Start typing to see posts you are looking for.