شرکت-یاران-توسعه-بهشهر
درباره شرکت

شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت سرمایه گذاری پس انداز کارکنان گروه توسعه صنایع بهشهر و کانون بازنشستگان گروه توسعه صنایع بهشهر تأسیس و به ثبت رسیده است. این شرکت یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ توسعه صنایع بهشهر و سرمایه گذاری بانک ملی می باشد. این شرکت با بیش از ۶۰ سال تجربه در صنعت چاپ و تولید انواع جعبه های بسته بندی ضمن رعایت اصول استاندارد و ارتقاء جایگاه  بسته بندی سهم عمده ای در تولید محصول میانی شرکت های مهمی همچون پاکسان، گلتاش، ساینا، مارگارین و ...  و چاپ انواع لیبل های پشت چسب دار و محصولات شرکت عبیدی، شرکت شهر دارو، شرکت دنیای بهداشت، شرکت داروسازی جابربن حیان، شرکت دارو سازی اسوه، شرکت جالینوس و.... را بر عهده داشته است.

موضوع فعالیت

زمینه فعالیت این شرکت، طراحی و آماده سازی اولیه جهت تولید محصولات در حوزه بسته بندی، تهیه فیلم و زینک و آماده سازی مراحل آغازین چاپ اعم از : رنگ های اختصاصی و خاص، برجسته کردن بخش هایی از چاپ، انواع پوشش های بعد از چاپ و بسیاری از خدمات تکمیلی می­باشد.

خدمات شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر

خدمات شرکت مدیریت یاران توسعه بهشهر شامل مراحل مختلف پیش از چاپ _ چاپ و پس از چاپ بوده  و در بخش جعبه سازی نیز در طراحی و ساخت انواع جعبه در حال خدمت رسانی به تولید کنندگان محترم کشور می باشد.این تولیدات شامل انواع مختلف جعبه های شوینده _ بهداشتی _ دارویی _ غذایی، فانتزی و… بوده و در تیراژ بالا تولید می گردد. در حال حاضر مجموعه مدیریت یاران توسعه بهشهر اقدام به تولید کامل دستمال کاغذی با برند پاکسیما نموده و تمامی مراحل تولید آن از چاپ جعبه، تیشو، و بسته بندی آن را برعهده دارد.

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی

کیلومتر ۸ بزرگراه فتح، شرکت صنایع بسته بندی ایران، ساختمان اداری طبقه اول غربی

تلفن : ۶-۶۶۱۸۰۰۳۴-۰۲۱     کد پستی : ۱۳۸۶۹۳۳۳۱۱

 آدرس کارخانه

کیلومتر ۸ بزرگراه حاج احمد متوسلیان (فتح)، شرکت پاکسان، چاپخانه یاران توسعه بهشهر

تلفن ۰۲۱۶۴۵۶۲۲۹۸      کد پستی : ۱۳۸۶۹۳۳۸۴۱

افتخارات

این شرکت مفتخر است در طی ۶۰ سال گذشته با مجموعه هایی در حوزه دارویی، غذایی و شرکت های بهداشتی و شوینده از قبیل :

  • شرکت پاکسان -   شرکت داروگر
  • شرکت گلتاش - شرکت چسب پاتکس
  • شرکت ساینا - شرکت آدامس رونکس
  • شرکت مروارید هامون -   شرکت پاک وش
گواهینامه های بین المللی
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
  • استاندارد سیستم مدیریت سیستم‌های ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001
  • استاندارد ایزو سیستم مدیریت زیست محیطی ۱۴۰۰۱ ISO
  • استانداردسیستم مدیریت چندگانه IMS

سرمایه گذاری

گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

ارزش ها

شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.