شرکت-سرآمد-صنایع-بهشهر
درباره شرکت

شرکت سرآمد صنایع بهشهر به عنوان شرکت بازرگانی گروه صنایع بهشهر در سال ۱۳۸۶ با نام شرکت سرمایه گذاری سرآمد غدیر به صورت سهامی خاص تاسیس گردید و پس از دو مرتبه تغییر نام شرکت ، بر اساس تصمیمات مجمع فوق العاده مورخ ۹۱/۰۷/۲۷ به نام سرآمد صنایع بهشهر تغییر یافت . شرکت سرآمد صنایع بهشهر به شماره ثبت ۳۰۱۰۱۸ و با اساسنامه ای با ۶۴ ماده و ۱۰ تبصره ثبت شده است . آخرین سرمایه ثبتی شرکت ۸۸۰ میلیارد ریال می باشد . عمده خدمات این شرکت شامل فعالیتهای بازرگانی شامل صادرات و واردات و فعالیت تجاری و بازرگانی در کلیه زمینه های قابل دسترس تعریف شده است.

فعالیت ها

شرکت سرآمد صنایع بهشهر از  سال ۸۶ با هدف انجام فعالیتهای بازرگانی و تجاری راه اندازی شده است و اساسنامه جامعی برای شرکت ثبت شده است که شامل تمامی فعالیتهای عرصه اقتصادی اعم از واردات، صادرات، فعالیتهای خدمات مشاوره ای بوده است . نوع کالا و خدماتی که شرکت تا کنون نسبت به واردات و خرید و فروش آن اقدام کرده است تنوع زیادی داشته است .

خدمات شرکت سرآمد صنایع بهشهر
اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی

تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد بالاتر از چهارراه سرو، نبش کوچه آسمان ۴ شرقی، پلاک ۱، طبقه اول

تلفن: ۷۴۵۰۴۴۰۰-۰۲۱

سرمایه گذاری

گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

ارزش ها

شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.