شرکت-صنایع-بسته-بندی-ایران
درباره شرکت

در سال ۱۳۳۷ شرکت سهامی قوطی سازی، بمنظور ایجاد کارخانه قوطی سازی و چاپ تاسیس گردید و در سال ۱۳۴۲ در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و پس از اخذ پروانه خود در سال ۱۳۴۳، پروانه تاسیس مجددی به منظور ایجاد کارخانه کارتن و قوطی سازی و پروانه های بهره برداری کارتن و مقوا سازی در سال ۱۳۴۵ و قوطی سازی فلزی و چاپ در سال ۱۳۴۸ دریافت کرد و در خرداد ماه ۱۳۵۰ به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده نام شرکت به صنایع بسته بندی ایران (سهامی خاص ) تغییر یافت. این شرکت با بیش از ۵۳ سال پیشینه در امور تجاری و بازرگانی، کارخانجات تولید قوطی فلزی خود را در سال۱۳۴۲ تاسیس نمود و اولین دارنده عنوان استاندارد ملی ایران در صنعت قوطی سازی می­باشد. این شرکت با در اختیار داشتن دو کارخانه تولید قوطی سازی و چاپ فلزات با بهره­گیری دستگاه­های پیشرفته و با تکنولوژی روز شامل : خطوط لاک و چاپ فلز، تولید قوطی، درب قوطی و بسته بندی و... از کارخانجات صاحب امتیاز در صنعت تولید قوطی فلزی در ایران می‌باشد.

موضوع فعالیت

زمینه فعالیت شرکت تولید و فروش انواع لوازم بسته بندی از قبیل فلزی، کاغذی، پلاستیکی و شیشه­ای و هر نوع کار تولیدی مرتبط با بسته بندی از قبیل چاپ و لاک ورق جهت صنایع غذایی، روغن‌های صنعتی و آبمیوه می باشد. شرکت صنایع بسته بندی ایران اسفند ماه ۱۳۵۲  با نماد "فبیرا" در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

خدمات شرکت صنایع بسته بندی ایران

تولید قوطی سازی و چاپ فلزات

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی

تهران، کیلومتر ۸ بزرگراه فتح، شرکت صنایع بسته بندی ایران    

تلفن:۶۶۱۸۵۸۸۰-۰۲۱

افتخارات
  • دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال های ۱۳۸۳-۱۳۸۲-۱۳۸۱
گواهینامه های بین المللی
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت محصول ISO 9001
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات آنها ISO 10002  
  • دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه در سال ۱۳۹۸ ( تایید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025)

سرمایه گذاری

گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

ارزش ها

شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.