شرکت-مدیریت-صنعت-شوینده
درباره شرکت

هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر یکی از بازوهای مدیریتی شرکت مادرتخصصی توسعه صنایع بهشهر در سال ۱۳۸۳ تاسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. غالب محصولات این مجموعه سال‌هاست در بازارهای بین‌المللی و منطقه‌ای عرضه می‌شوند. علاوه بر این، بیش از ۷۰۰ قلم انواع کالاهای مصرفی و صنعتی در قالب بیش از ۲۰ گروه محصول و تحت ۳۰ برند معتبر و ارزشمند نظیر گلنار، سپید، گلی و شبنم، در سراسر بازار کشور، توسط شرکت «به‌پخش» به عنوان یک شریک تجاری راهبردی، توزیع و عرضه می‌شود.

این شرکت در آبان ماه ۱۳۹۶ در بورس اوراق بهادار تهران با نماد" شوینده" پذیرفته شده است.

موضوع فعالیت

بخش عمده فعالیت این هلدینگ، راهبری، نظارت و مدیریت شرکت‌های فعال در صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی کشور از طریق سرمایه‌گذاری‌های کلان می‌باشد. . این مهم با تملک سهام مدیریتی ۷ شرکت بزرگ تولیدی محقق شده است. این هفت شرکت عبارت‌اند از: شرکت پاکسان (سهامی عام)، شرکت گلتاش (سهامی عام)، شرکت ساینا (سهامی عام)، شرکت مروارید هامون (سهامی خاص)، شرکت آلی شیمی قم (سهامی خاص)، شرکت مدیریت یاران توسعه (سهامی خاص)، و شرکت پاکسان ایروان (سهامی خاص). لازم به ذکر است که هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از خدمات گسترده شرکت پخش «به‌پخش» نیز برخوردار است.

خدمات شرکت مدیریت صنعت شوینده

۷ شرکت بزرگ تولیدی تحت مدیریت این گروه عبارت‌اند از: شرکت پاکسان (سهامی عام)، شرکت گلتاش (سهامی عام)، شرکت ساینا (سهامی عام)، شرکت مروارید هامون (سهامی خاص)، شرکت آلی شیمی قم (سهامی خاص)، شرکت مدیریت یاران توسعه صنایع بهشهر (سهامی خاص)، و شرکت پاکسان ایروان (سهامی خاص). لازم به ذکر است که هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر از خدمات گسترده شرکت پخش «به‌پخش» نیز برخوردار است.

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی

تهران،خیابان ولیعصر (عج)، روبروی درب ورودی بوستان ملت، کوچه حق شناس، پلاک ۱۰

تلفن : ۲۶۲۳۱۱۶۷-۰۲۱     کدپستی : ۱۹۶۷۷۴۳۴۶۳

افتخارات
  • دومین شرکت برتر گروه محصولات شیمیایی و بهداشتی از لحاظ فروش در ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر سازمان مدیریت صنعتی
گواهینامه های بین المللی
  • استاندارد سیستم مدیریت موثر فرایند آموزش ISO 10015:2019
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات ISO 10002:2018
  • استاندارد سیستم مدیریت رضایت مشتری در سازمان‌ها ISO 10004:2018
  • استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعاتISO/IEC 27001:2013
  • سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
  •  

سرمایه گذاری

گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

ارزش ها

شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.