شرکت-توسعه-صنایع-غذایی-به-پخش
درباره شرکت

شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش در سال۱۳۹۳ تاسیس گردید. این شرکت از شرکای اصلی و مهم شرکت به پخش می­باشد. کارخانه چای این شرکت به مساحت ۴ هزارمترمربع و مجهز به جدیدیترین ماشین آلات با تکنولوژی روز اروپا در کیلومتر۶ جاده قدیم کرج واقع شده است . شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳ با استفاده از شش دستگاه بسته بندی چای کیسه ای دستگاه کنستانتا و یک دستگاه بسته­بندی چای شکسته دستگاه زنوبیا و راکوپک آغاز نموده و در سال ۱۳۹۴ با خرید دستگاه دو توزین، فعالیت خود را در زمینه بسته­بندی چای فله توسعه داد. همچنین  بسته بندی حبوبات نیز در سال ۱۳۹۹ در بسته این شرکت قرار گرفته است.

موضوع فعالیت

به طور کلی موضوع فعالیت شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش خرید، بسته بندی، توزیع و فروش انواع کالاهای مجاز در داخل و خارج کشور، توزیع و فروش انواع کالاهای بهداشتی و دارویی و سلامت محور، انجام حمل و نقل جاده ای داخلی کالا، حق العملکاری، واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز، اخذ نمایندگی انحصاری کالاهای مجاز داخلی و خارجی و سرمایه گذاری در سهام شرکتها و انجام سایر معاملات مجاز بازرگانی مربوط به موضوع شرکت می باشد .

محصولات شرکت شکر شاهرود

محصولات صرفه : حبوبات، برنج، انواع چای        |         محصولات مهدیس :   شکر         |           محصولات ماسوله :  انواع چای

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی

: تهران، خیابان آزادی، بلوار استاد معین، پلاک ۱۷۲، طبقه ۴  |   کدپستی ۱۳۴۱۷۸۵۹۱۱

تلفن : ۶۶۰۴۷۰۲۰-۰۲۱  

 آدرس کارخانه

اتوبان فتح خیابان خلیج فارس، پایین تر از بیمارستان فیاض بخش، خیابان پیروزی، جنب انبار گمرک

تلفن کارخانه : ***

افتخارات
  • دریافت بالاترین امتیاز PRPS (198 از ۲۰۰)(برنامه پیش نیازی حفظ ایمنی و سلامت غذا) از سازمان غذا و دارو در سال ۱۴۰۲
گواهینامه های بین المللی
  • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
  • استاندارد ایزو سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ۲۲۰۰۰ ISO
  • استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی HACCP

سرمایه گذاری

گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

ارزش ها

شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.