آیا می دانید اخبار " وبشهر " و شرکت‌های تابعه آن را می توانید در " بیدنا " دنبال کنید؟ BIDNA ←

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر: تعطیلی خطوط تولید راه حل رفع مشکل نیست

وبلاگ و اخبار

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر مجید محسنی‌مجد مدیرعامل وبشهر راه ‌حل برون رفت از مشکلات و مسائل اقتصادی شرکت های تولیدی را در تعطیلی خطوط تولید ندانست.

وی با اشاره به مشکلات شرکت‌های تولیدی خصوصاً شرکت مارگارین که از شرکت‌های تولیدی توسعه صنایع بهشهر و تولید‌کننده روغن خوراکی می‌باشد افزود هیچ خط تولیدی در شرکت مارگارین تعطیل نشده و با نامه‌نگاری و حمایت مسئولین تامین مواد اولیه و ارز انجام شده و امیدوارم مشکلات برطرف شود.

مدیرعامل وبشهر در خصوص شرایط جنگ اقتصادی گفت ما نباید بگذاریم دشمنان در این جنگ موفق و پیروز شوند و با سرلوحه قرار دادن جمله «ما می توانیم» مشکلات و مسائل را پشت سر بگذاریم.

تاکید مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر بر تولید حداکثری روغن و توزیع عادلانه آن در کشور

مجید محسنی مجد، با توجه به اقدامات انجام شده برای تخصیص ارز، توجه به تولید حداکثری روغن در شرکت مارگارین و توزیع عادلانه توسط شرکت به پخش را مهم دانست تا جامعه کمبودی در تهیه این محصول اساسی سبد خانوار در شرایط حساس کنونی پیدا نکنند.
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر ضمن اعلام این خبر گفت: از آن جا که حفظ منافع جامعه و تامین مایحتاج روزانه مردم همواره برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است، به مدیران عامل شرکت های مارگارین و به پخش تاکید کردم علاوه بر استفاده حداکثری از امکانات موجود، سعی شود تا خللی در انجام تعهدات پیش نیاید.
وی در پاسخ به مشکلات ارزی و تامین مواد اولیه خاطر نشان کرد: تا آنجایی که در جریان گزارشات ارسالی هستم، مسئولان بانک مرکزی و وزارت صمت نهایت تلاش خود را دارند تا وقفه ای در این موضوع پیش نیاید. اما این را هم باید قبول کنیم که کشور در شرایط عادی وجود ندارد و برای دست یابی به منابع مورد نیاز باید کمی صبوری داشته باشیم.
محسنی مجد در خصوص وضعیت فعلی تولیدات شرکت مارگارین (غمارگ) خاطر نشان کرد: شرکت مارگارین به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه توسعه صنایع بهشهر تا اکنون برای حل مشکلات و تخصیص ارز لازم قدم های ارزشمندی را برداشته که در شرایط عادی قابلیت تولید ماهانه ٢۵ هزار تن در ماه را دارد، این در حالی است که هم اکنون تولید روغن در شرکت مارگارین ماهانه ١۵ الی ١۶ هزار تن است.
مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در ادامه با بیان اینکه در تامین روغن مورد نیاز خانوار هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت، گفت: در حال حاضر به طور ماهانه ٣ هزار تن روغن توسط شرکت به پخش، یکی دیگر از شرکت های تابعه این گروه با دارا بودن تیم متعهد و متخصص بصورت عادلانه در سراسر کشور توزیع می شود و در صورت نیاز بازار امکان افزایش این مقدار هم وجود دارد. ازینرو تناژهای دیگر تولید شده در مارگارین نیز برای مصرف سایر کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید کنندگان شیرینی ، شکلات و … عرضه می شود.
محسنی مجد در پایان تصریح کرد: تمام شرکت های تولیدی گروه توسعه صنایع بهشهر همچنان که در ایام تعطیل برای مبارزه با ویروس کرونا و اینکه آرامش در کشور حاکم باشد، خطوط تولید را برای یک لحظه هم خاموش نگه نداشته اند و اکنون هم با تلاش و پیگیری مضاعت پیش خواهیم رفت و مطمئن هستم دستگاههای مربوطه نیز پشتیبان ما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید