سوالات متداول
سوال : برای دریافت سود سهام به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ - مطابق جداول زمانبندی پرداخت سود که در سایت کدال منتشر می شود سود سهامداران به حساب ایشان واریز می شود.

سوال برای دریافت برگه سهام به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ-سهامداران محترم باید با مراجعه به سازمان یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir برگه سهام خود را دریافت کنند.

سوال : برای اطلاع از وضعیت سهام و تعداد آن به کجا مراجعه کنیم؟

پاسخ- برا ی اطلاع از وضعیت سهام، تعداد آن و سود سهام متعلقه به سامانه یکپارچه ذینفعان به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه نمایید.

سوال : به عنوان یک سهامدار اگر تمایل به اطلاع از عملکرد مالی شرکت و شرکت های زیر مجموعه داشته باشم این اطلاعات را از کجا می توانم به دست آورم؟

پاسخ - اطلاعات در سایت شرکت توسعه صنایع بهشهر در بخش مربوطه فراهم است و تمامی اطلاعات مالی در سایت کدال به آدرس codal.ir  قابل مشاهده است.

سوال : برای سهولت دسترسی به وضعیت سهام چکار باید کرد؟

پاسخ : با عضویت در سامانه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی  ddn.csdiran.ir امکان دسترسی به تمامی اطلاعات مربوط به سهام شما با تمرکز بر تمامی شرکت های بورسی قابل دسترسی است.

طرح سوال جدید

در صورتی که پاسخ خود را نیافتید سوال خود را مطرح کنید و فرم زیر را پر کنید. کلیه موارد با حداکثر اولویت بررسی و پاسخ آن از طریق ایمیل یا تلفن ثبت شده ارسال خواهد شد.

    سرمایه گذاری

    گروه توسعه صنایع بهشهر یک شرکت چند رشته‌ای است و با دارا بودن پرتفوی قدرتمند می‌تواند نمادی ایمن برای صاحبان سهام باشد.

    ارزش ها

    شرکت توسعه صنایع بهشهر اولین شرکتی است که سهام آن در راستای خصوصی سازی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران به عموم مردم واگذار شد. و امروز با همت و تلاش مدیران، کارکنان و کارگران خدوم خود یکی از بنگاههای مهم اقتصادی کشور به شمار می آید.