آیا می دانید اخبار " وبشهر " و شرکت‌های تابعه آن را می توانید در " بیدنا " دنبال کنید؟ BIDNA ←

دکتر مرادی در دیدار نوروزی با مدیران شرکت‌های تابعه: برای تحقق شعار سال زیرمجموعه‌های هلدینگ بهشهر با حداکثر ظرفیت فعالیت خواهند کرد

وبلاگ و اخبار

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به نام‌گذاری سال 1402 به عنوان سال افزایش تولید و کاهش تورم گفت: نام‌گذاری امسال به عنوان سال مهار تورم و افزایش تولید وظیفه شرکت‌های تولیدی را دوچندان کرده است و باید تمهیدات لازم برای دستیابی به اهداف اندیشیده شود.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دکتر بهروز مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در دیدار نوروزی با مدیران شرکت‌های تابعه با اشاره به نام‌گذاری سال 1402 گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری امسال را سال افزایش تولید و مهار تورم نام‌گذاری کرده‌اند امسال وظیفه سنگینی بر عهده ما گذاشته شده است و باید تمهیدات لازم برای تحقق هدف‌های تعیین شده در زمینه رشد تولید اندیشیده شود.

وی با اشاره به راهکارهای شرکت توسعه صنایع بهشهر برای افزایش تولید گفت: حرکت بر اساس برنامه‌های مدون و هدفمند و استفاده از نیروی انسانی کارآمد زیربنای افزایش تولید است.

دکتر مرادی همچنین با تأکید بر برگزاری مجامع تا پایان مهلت قانونی گفت: شرکت‌های تابعه موظف هستند مجمع‌عمومی سالیانه را در مهلت قانونی برگزار کنند.

بنابراین، گزارش در انتهای این نشست مدیران عامل گزارشی از وضعیت موجود و برنامه‌های سال شرکت‌های در سال 1402 ارائه کردند و  مهندس بادپا به عنوان معاون مالی صنایع بهشهر معرفی شد.