آیا می دانید اخبار " وبشهر " و شرکت‌های تابعه آن را می توانید در " بیدنا " دنبال کنید؟ BIDNA ←

دکتر مرادی در بازدید از شرکت گلتاش: افزایش سوددهی گلتاش نشان دهنده تبلور شعار ما می توانیم است/ گروه توسعه بهشهر زنان و مردانی سخت کوش در عرصه تولید و اقتصاد کشور دارد

وبلاگ و اخبار

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر همزمان با روز کارگر از شرکت گلتاش اصفهان بازدید کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی توسعه صنایع بهشهر، دکتر حسین مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و دکتر بهروز مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر همزمان با روز کارگر از شرکت گلتاش اصفهان بازدید کردند.

دکتر مرادی مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر با تبریک روز کارگر حضور در بین کارکنان و مدیران گلتاش را مایه مباهات دانست و گفت: آنچه که در شرکت گلتاش شاهد هستیم تبلور شعار “ما می توانیم”است که با تکیه بر خرد و دانش جمعی بدست آمده و این دستاوردها نشان می دهد گروه توسعه صنایع بهشهر در خود زنان و مردانی سخت کوش در عرصه تولید و اقتصاد کشور دارد.

دکتر مرادی افزایش سود دهی گلتاش در سال مالی اخیر را دستاوردی ارزشمند دانست و تصریح کرد: حفظ بیت المال و مدیریت صحیح منابع اعم از سرمایه های ریالی و سرمایه های انسانی تکلیف همگانی است و باید با حفظ کرامت انسانی و توجه ویژه به قشر پایین جامعه بتوانیم مسیرهای نو و ارزنده را طی کنیم.

وی افزایش سود دهی و بهره وری در تولید را از برنامه های اصلی گروه توسعه صنایع بهشهر دانست و گفت: با همکاری گروه توسعه و شرکت های تابعه سود دهی شرکت افزایش پیدا خواهد کرد.

دکتر مدرس خیابانی مدیرعامل گروه توسعه ملی  نیز ضمن قدردانی از عملکرد رو به رشد شرکت گلتاش، به اهمیت موضوع رشد تولید با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در شعار سال ۱۴۰۲ تاکید کرد.

وی ضمن تشکر از کلیه مدیران کارخانه بابت اجرای درست و به موقع طرح های توسعه، گفت: طرح توسعه به مثابه جریان خون در رگ‌های واحدهای تولیدی است و می تواند نشاط و انگیزه را در مجموعه نگاه دارد.

وی با بیان اینکه در واقع طرح توسعه و نگاه توسعه محور می تواند به اقتصاد کشور کمک کند گفت افزود: باید بتوانیم در کنار نگاه صادراتی و حمایت از توان داخلی، زنجیره تامین مالی را شکل دهیم.

مدیرعامل گروه توسعه ملی در ادامه به ارائه پیشنهادی برای افزایش تولید و فروش این شرکت پرداخت و افزود: اگر نظام پرداخت پاداش کارکنان بر اساس آورده‌های بخش تولید و فروش باشد، باعث می شود که انگیزه بیشتری برای افزایش کیفیت و کمیت در تولید و فروش ایجاد شود.

وی همچنین به نقش کلیدی گروه توسعه صنایع بهشهر در پیشبرد اهداف این شرکت و سایر شرکت های زیرمجموعه اشاره کرد و گفت: گروه بهشهر باید با ایجاد فضای هم افزایی بین شرکت های شوینده این هلدینگ نظیر پاکسان، ساینا، مروارید هامون، گلتاش و … کانال تبادل تجربه را باز کند و یک کنسرسیوم قوی برای فروش داخلی و صادراتی ایجاد کند.

وی همچنین به نقش کلیدی گروه توسعه صنایع بهشهر در پیشبرد اهداف این شرکت و سایر شرکت های زیرمجموعه اشاره کرد و گفت: گروه بهشهر باید با ایجاد فضای هم افزایی بین شرکت های شوینده این هلدینگ نظیر پاکسان، ساینا، مروارید هامون، گلتاش و … کانال تبادل تجربه را باز کند و یک کنسرسیوم قوی برای فروش داخلی و صادراتی ایجاد کند.

گفتنی است در این مراسم دکتر مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و دکتر مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن بازدید از خطوط تولید و مشاهده زحمات بخش فنی در کنار بخش‌های تحقیق و توسعه و مدیریت این کارخانه، از کارگران این کارخانه نیز به طور ویژه قدردانی کردند.

همچنین در ابتدای این بازدید فیض‌پور مدیرعامل شرکت گلتاش ضمن خوش آمد گویی به مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیئت همراه، گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه و بیان کرد.