آیا می دانید اخبار " وبشهر " و شرکت‌های تابعه آن را می توانید در " بیدنا " دنبال کنید؟ BIDNA ←

تقوامنش در بازديد از كارخانه مرواريد هامون: بازار خاورميانه اصلی‌ترین اهداف صادراتي مروارید هامون/ اهداف شركت در حوزه صادرات محقق شود

وبلاگ و اخبار

معاونت امور شركت‌ها و مجامع شركت توسعه صنايع بهشهر در بازيد سرزده از كارخانه مروارید هامون در شهر زاهدان، اهداف راهبردي كارخانه در حوزه صادرات و طرح‌های توسعة پیش روی شركت را ترسيم كرد و گفت: اهداف صادراتي كارخانه مرواريد هامون بازار بزرگ خاورميانه خواهد بود.

به گزارش مديريت ارتباطات و اطلاع‌رسانی وبشهر، دكتر فرهاد تقوامنش عضو هيأت‌مديره و معاون امور شركت‌ها و مجامع هلدينگ توسعه صنايع بهشهر با حضور در كارخانه مرواريد هامون از نزديك در جريان روند توليد محصولات و عملكرد صادراتي اين شركت قرار گرفت.

دكتر تقوامنش در طي اين ديدار با بررسي روند توليد، نحوه فروش و بارگيري محصولات از ظرفيت و پتانسيل‌هاي موجود شركت مرواريد هامون مطلع شد و در راستاي اهداف سازماني پيشنهادات سازنده و راهبردي را در حوزه صادرات محصولات به مناطق خاورميانه ارائه نمود.

وي صادرات و واردات را از مهم‌ترین اهداف کارخانه‌های توليدي هلدينگ توسعه صنايع بهشهر دانست و گفت: با پیاده‌سازی طرح‌های توسعه‌ای، حضور فعال در بازارهاي كشورهاي همسايه و عرضه محصولات در اين كشور‌ها سرعت خواهد گرفت.

معاون امور شركت‌ها و مجامع هلدينگ توسعه صنايع بهشهر همچنين ضمن تمجيد از عملكرد شركت مرواريد هامون گفت: اين شركت داراي پتانسيل‌هاي بالقوه‌ای در حوزه نيروي انساني است، به‌طوری‌که اين افراد عاشقانه، دلسوزانه و متعهدانه تلاش می‌کنند و اين موضوع در عملكرد شركت كالا مشهود است.

بنابراین، گزارش در ابتداي بازديد، يزدي مدير كارخانه مرواريد هامون با تشكر از حسن توجه مديران ارشد شركت توسعه صنايع بهشهر گزارشی از عملكرد واحدها اعم از واحد خط توليد، بسته‌بندی، كنترل و كيفيت نحوه بارگيري محصولات ارائه نمود.

وي افزود: آنچه در شركت مروارید هامون ديده می‌شود، وجود گنجینه‌ای از سرمایه‌های انساني و متخصصان ماهر است و بسياري از اقداماتي كه براي بهبود و ارتقاي توليد در اين مجموعه انجام شده توسط متخصصان داخلي بوده است.