۱۳۹۶خورشیدی | ۲۰۱۷میلادی | اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال

  • saham@bidc.ir

مراسم تودیع مهندس علی صفوی نژاد و معارفه مهندس فرهنگ ساکی بعنوان مدیرعامل  شرکت پاکسان  و تودیع آقای ملاجعفری و معرفی آقای مهندس توسلی مورخ 07/05/97 برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن تشکر از زحمات مهندس صفوی نژاد ابراز امیدواری کردند  که این همکاری در قالب مشاور مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهرادامه دارد سپس  از  توانمندی­های مهندس ساکی به عنوان مدیرعامل جدید پاکسان برشمرد و خاطرنشان کرد: ترجیح ما برای انتخاب مدیرعامل شرکت پاکسان در وهله اول این بود که مدیری از درون خانواده توسعه صنایع بهشهر انتخاب شود و با توجه به تحصیلات، سوابق و عملکرد مثبت مهندس ساکی ایشان را برای این سمت مناسب دیدیم و امیدوارم ایشان به کمک همه مدیران این مجموعه بتواند موفقیت های چشمگیری که در شرکت یاران توسعه داشتند را در پاکسان نیز ادامه دهند. وی در بخش دیگری از این جلسه به معرفی عضو جدید هیئت مدیره شرکت پاکسان پرداخت و گفت: در راستای جوان گرایی و استفاده از آرای جوانان مجرب و توانمند در هیئت مدیره شرکت پاکسان مهندس امیرحمزه توسلی به جای ایمان ملاجعفری در این شرکت منصوب می شود.

همچنین حکم مهندس فرهنگ ساکی به عنوان مدیرعامل شرکت پاکسان و مهندس توسلی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره شرکت پاکسان اهدا شد.