۱۳۹۶خورشیدی | ۲۰۱۷میلادی | اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال

  • saham@bidc.ir

 

جلسه بررسی عملکرد 5 ماهه سال مالی گروه شوینده شرکت توسعه صنایع بهشهر با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت مدیریت صنعت شوینده (سهامی عام) برگزار شد.

جلسه در روز سه شنبه 12 تیرماه 1397 با حضور مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر ، معاونین، جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت توسعه صنایع بهشهر به همراه مدیرعامل و اعضا محترم هیأت‌مدیره و مدیران ارشد شرکت مدیریت صنعت شوینده در سالن جلسات شرکت تشکیل گردید.

آقای دکتر جعفریوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در تشریح چشم انداز و رویکرد مدیریتی ضمن تاکید بر برنامه های کلان و استراتژیک ، اصلاح فرآیندهای مالی و عملیاتی ، ارزیابی عملکرد مدیران بر اساس نقش در زنجیره ارزش در گروه را تشریح نمودند.

ایشان همچنین فعال شدن نقش شرکت های هلدینگ گروه در کنترل و نظارت شرکت های تابعه و حرکت در راستای اهداف کلان و استفاده از زبان مشترک در اجرای برنامه ها و گزارش دهی به موقع ومنسجم را خواستار شدند.

آقای ملکی عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر محور برگزاری این جلسات را بروز رسانی اهداف کلان شرکت های تابعه با توجه به سیاست های شرکت توسعه صنایع بهشهر ، بررسی برنامه استراتژیک و توجه به اقدامات مدیریتی عنوان نمودند.

سپس آقای وکیلی مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده در خصوص شرکت به ارائه توضیحات پرداخت.

وی گفت: از ابتدای سال مالی قبل ، موضوع ورود شرکت به بورس در اولویت اهداف ابلاغی شرکت توسعه صنایع بهشهر قرار گرفت که در این زمینه برنامه ریزی و تصمیمات مدیریتی اتخاذ گردید.

ایشان ضمن تشریح روند و فرآیند ورود شرکت به بورس در زمینه بازار محصولات شوینده ، ظرفیت تولید شرکت های تابعه و همچنین سهم بازار توضیحاتی را ارائه نمودند.

در ادامه اعضای جلسه به تبادل نظر پیرامون نقاط قوت و ضعف صنعت ، موانع و مشکلات اجرایی شرکت ، موارد قابل پیگیری و تکالیف مجمع شرکت مدیریت صنعت شوینده پرداختند.

در پایان آقای ملکی تمرکز بر استفاده از حداکثری ظرفیت ها در جهت کسب سهم بازار ، تمرکز بر کاهش بهای تمام شده و بهبود سبد محصولات را اولویت مهم تلقی و پیشنهاد تشکیل کارگروه شرکت های شوینده و شرکت به پخش در حوزه راهبردی و برنامه ریزی را ارائه دادند.