۱۳۹۶خورشیدی | ۲۰۱۷میلادی | اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال

  • saham@bidc.ir

جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار شد

.

جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع بهشهر جناب آقای غلامرضا دلشادی روز دوشنبه هفتم فروردین ماه ۹۶ با حضور مدیران شرکت گروه سرمایه‌گذاری توسعه ملی، اعضای هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر و مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های تابعه در سالن اجتماعات شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دادمان عضو محترم هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن خوش‌آمد گویی و تشکر از زحمات و تلاش‌های جناب آقای دامغانیان مدیرعامل سابق شرکت، انتخاب جناب آقای دلشادی به عنوان مدیرعامل و جناب آقای یوسفی به عنوان عضو جدید و نائب رئیس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر را تبریک گفتند.

سپس جناب آقای غریب‌پور مدیرعامل محترم شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی سخنان خود را با نام و یاد خدا آغاز نموده و ضمن تبریک اعیاد و تشکر از زحمات جناب آقای دامغانیان، انتخاب جناب آقای دلشادی را به عنوان مدیرعامل جدید مجموعه تبریک گفته و اظهار داشتند با توجه به اینکه ایشان تجربیات ارزنده‌ای در مدیریت‌های سابق داشتند و مدت زمان زیادی است که عضو هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر می‌باشند، هیات مدیره در انتخاب ایشان کاملاً اجماع و اتفاق نظر داشته و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.

ایشان با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری مد ظله العالی به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اعلام داشتند از آنجا که شرکت توسعه صنایع بهشهر مدیران لایق و برجسته‌ای دارد شعار سال را عملی نموده و در تولید و اشتغال، فعالیت‌ها مضاعف گردد.

سپس جناب آقای حنیفی ریاست محترم هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر به نمایندگی از طرف هیات مدیره از زحمات جناب آقای دامغانیان تقدیر و تشکر نموده و ضمن تبریک به جناب آقای دلشادی، آرزوی سلامتی و موفقیت را برای ایشان داشتند.

سپس جناب آقای دلشادی مدیرعامل جدید شرکت ضمن تشکر از حضور میهمانان، اعیاد را تبریک گفته و برای کلیه عزیزان آرزوی سالی پربار و موفق را داشتند.

مدیرعامل با اشاره به اینکه حدود ۱۸/۵ درصد شرکت توسعه صنایع بهشهر مربوط به سهامداران خرد می‌باشد،می‌بایست به حق‌الناس اهمیت بیشتری داده شود و احترام ویژه به سهامداران خود را از اهم سیاست‌های شرکت برشمردند.

با توجه به اینکه شرکت توسعه صنایع بهشهر در سال‌های دور جزء ۵ شرکت برتر بین هلدینگ‌ها بوده با داشتن مدیران بسیار خوبی که داریم علیرغم وجود رقبای جدی می‌توانیم مجدد به این نقطه برسیم.

در پایان ایشان تاکید بر کنترل بیشتر داشته وعنوان نمودند جمله "نظارت خوب است لیکن کنترل بهتر است"  مد نظر مدیران قرار گیرد.